We dwoje w Turcji

my turcjaOd dłuższego czasu zastanawiałem się, gdzie zabrać swoją dziewczynę na wczasy. Chciałem, aby to miejsce było ciekawe, ale za razem nie przereklamowane. Niezwykle pomocna okazała się pomoc specjalistów z biura podróży, którzy doradzili mi wczasy w Turcji. Na początku obawiałem się tego, że nie podołam finansowo takiemu wyzwaniu, ale moje obawy szybko zostały rozwiane.

Nie spodziewałem się, że cena biletu będzie taka przystępna. Nie od razu podzieliłem się tą nowiną z moją dziewczyną. To miała być niespodzianka. W dniu jej urodzin, po wspólnej uroczystej kolacji wręczyłem jej kopertę, w której były dwa bilety. Nie mogła uwierzyć, że naprawdę zabieram ją na wspólne wakacje do Turcji. Choć do wakacji zostało jeszcze sporo czasu, już dziś przeglądamy przewodniki turystyczne. Nastawiamy się na zwiedzanie. Chcemy jak najlepiej poznać kulturę i zabytki tego niezwykłego kraju. W razie, gdybyśmy jednak mieli ochotę trochę poleniuchować, możemy przecież skorzystać z przyhotelowego basenu oraz przepięknych złotych plaż.

Cieszę się też, że nasz hotel znajduje się niedaleko centrum, gdyż oboje lubimy nocne eskapady na miasto. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć Turcja słynie z nocnego życia. Urocze nocne kluby przyciągają rzesze turystów z całej okolicy. Uważam, że wykupienie wczasów dla dwojga było naprawdę świetną decyzją. Jestem pewien, że ten pierwszy wspólny wyjazd będziemy wspominać do końca życia. Nie możemy zapomnieć o aparacie fotograficznym, gdyż zdjęcia są doskonałą pamiątką ? zwłaszcza po latach. Oprócz tego przygotowałem jeszcze jedna niespodziankę… Zamierzam się oświadczyć w Turcji. First Minute będzie na pewno niezapomnianym czasem. Już nie mogę się doczekać daty wyjazdu. Jestem pewny, że nie będziemy żałować!