Nad polskim morzem

plażaWielu Polaków nie zdaje sobie w ogóle sprawy z tego, jak malownicze bywa polskie wybrzeże. W samym województwie zachodniopomorskim znajduje się trudna do oszacowania liczba kurortów, wśród których prym bez wątpienia wiodą Międzyzdroje i Świnoujście. To właśnie w tych miastach zlokalizowane są nasze apartamenty Balitc Home.

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest niezwykły komfort, jaki jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom między innymi dzięki bogatej ofercie apartamentów http://www.baltichome.pl. Dołożyliśmy starań, aby apartamenty znajdowały się w dobrych lokalizacjach i aby były wyposażone we wszystko, co tylko może być naszym gościom potrzebne i to niezależnie od tego, czy podróżują z dziećmi czy samodzielnie. Nie ważne, czy zamierzasz podczas wakacji wygrzewać się na słońcu brzuchem do góry, czy też szukasz wrażeń, o których po powrocie będziesz mógł opowiadać znajomym – jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Międzyzdroje to niewielkie, kilkutysięczne miasto, położone niedaleko wyspy Wolin i granicy z Niemcami. Jego okolice należą do najbardziej atrakcyjnych przyrodniczo w całym kraju, dlatego też region ten może pochwalić się parkiem narodowym. Jeśli wybierasz się nad morze aby obcować z dziką naturą, nie ma lepszego miejsca niż Woliński Park Narodowy – najwyższe klify w Polsce i cała masa niespotykanych nigdzie indziej zwierząt – oto, na co możesz liczyć podczas wycieczek z bazy w Międzyzdrojach.

hotelŚwinoujście to znacznie większe skupisko ludzi, jednak nie mniej atrakcyjne turystycznie. Wyjątkowość tego miasta wynika przede wszystkim z tego, że znajduje się ono na kilkudziesięciu wyspach lub wysepkach – to absolutny ewenement na skalę krajową. To niecodzienne ukształtowanie sprawia, że krajobraz Świnoujścia jest niezwykle malowniczy i jeśli wybierasz się nad morze po to, aby nacieszyć oczy cudownymi widokami – Świnoujście stanowi strzał w dziesiątkę.

Zarówno Międzyzdroje jak i Świnoujście oferują oczywiście liczne kąpieliska i okazję do tego, aby wypocząć efektywnie i po wakacjach wrócić do pracy ze zdwojoną energią. Apartamenty www.baltichome.pl to miejsca, w których na pewno uda Ci się przyjemnie spędzić czas wolny i do którego będziesz jeszcze niejednokrotnie wracać. Mimo wysokiego standardu ceny noclegu w Balitc Home nie są wysokie, dlatego nie warto się wahać – zarezerwuj apartament już dziś i ciesz się nadmorskimi wakacjami wśród interesujących ludzi, niezwykłych krajobrazów i niepowtarzalnego nadmorskiego klimatu.