Kantor internetowy dla przebywających za granicą

kantorRKantor.com oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie usług finansowych. Jako kantor internetowy skupia się na wymianie walut online po korzystnych kursach, oferując również dodatkowe rozwiązania dla klientów przebywających za granicą. Waluta dostępna po korzystnym kursie (na stronie możesz zobaczyć kursy dowolnej waluty do pozostałych, np. kurs korony czeskiej), którą można przelać do dowolnego kraju na świecie lub też wypłacić w oddziale banku, bez konieczności dodatkowego zakładania konta walutowego to wszystko łączy w sobie RKantor.com .

Bezpłatny portfel walutowy

Do korzystania z usług wymiany walut przez internet niezbędne jest założenie portfela walutowego, który jest prowadzony za darmo. Po jego zasileniu każdy klient kantora internetowego może kupować i sprzedawać walutę – do wyboru jest aż 160 par walutowych. Kantor internetowy oferuje również możliwość odroczonej płatności, co oznacza, że na przelanie środków na zakup waluty klient ma nawet 2 dni robocze. Po sfinalizowaniu transakcji zakupiona waluta może być przelana na wskazane przez klienta konto walutowe, może być również wypłacona gotówką.

Przelewy walutowe i wypłata środków

Zakupiona online waluta może być przelana na wskazany rachunek bankowy, zarówno prowadzony przez banki w Polsce, jak i za granicą. Z RKantorem współpracuje 14 banków krajowych, co skraca czas na przelanie środków do kilkunastu minut. Wszystkie przelewy na rachunki prowadzone w polskich bankach są realizowane bezpłatnie. W przypadku przelewu zagranicznego, który może być wysłany do jednego z 245 krajów na świecie, opłata za przelew jest stała i nie zależy od wysokości przelewanej kwoty. Gotówkę można bezpłatnie wypłacać w oddziałach Raiffeisen Polbank, który obsługuje wypłaty w złotówkach, ale również w euro, dolarach amerykańskich, frankach szwajcarskich czy funtach brytyjskich. Wystarczy wskazać odbiorcę, podać jego numer telefonu i kwotę wypłaty.

RKantor.com umożliwia również realizację przelewów na e-mail, które są realizowane w 19 walutach, przez całą dobę. Jeśli odbiorca przelewu prowadzi rachunek w RKantor.com , wówczas środki zasilą jego rachunek. W przeciwnym wypadku wraz z przelewem otrzyma on szczegółową instrukcję, jak zrealizować wypłatę środków.