Skomponuj wycieczkę własnych marzeń z Triploca.com

europe asia

Zorganizuj swój indywidualny wyjazd marzeń dzięki Triploca. com Atrakcyjne oferty lokalnych biur podróży, wycieczek jednodniowych lub kilkudniowych urozmaicą Ci pobyt w wybranym przez Ciebie miejscu.

Zapewniamy kompleksowe usługi

Dzięki naszej platformie sprzedażowej Triploca. com możesz indywidualnie wybrać opcje, które dostosujesz wyłącznie do swoich potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pojedynczych Klientów, zapewniliśmy dostęp do organizacji lotów, możliwości rezerwacji hoteli, organizowania swojego czasu, które możesz wzbogacić dzięki jednodniowym lub kilkudniowym wycieczkom. Oferty dotyczą nie tylko osób podróżujących solo, ale także całych rodzin, które chcą same zorganizować sobie wyjazd bez korzystania z gotowych rozwiązań. Oferty kreowane według indywidualnych wymagań mogą okazać się także tańsze przez wybór hotelu czy wybranie tańszej linii lotniczych. W końcowym efekcie okazać się może, że wycieczka zorganizowana do Azji na własną rękę jest tańsza od oferty biura podróży na terenie Europy. Skorzystaj z naszych ofert i skomponuj wycieczkę swoich marzeń.

Wysoki standard i gwarancja bezpieczeństwa

hand draws folder of dream travel around the world as success coOrganizując wyjazd na naszej platformie sprzedażowej, masz pewność, że wybrane przez Ciebie pojedyncze oferty zostaną zrealizowane. Nasi kontrahenci prowadzący sprzedaż za pośrednictwem Triploca. com są weryfikowani już na etapie rejestracji. Nie musisz wpłacać całej należności za kompozycję, którą sam wykreowałeś dzięki naszej platformie. Zapłać 20% należności, a dopłaty dokonasz na miejscu bezpośrednio u sprzedającego. Czy standard wycieczek i usług oferowanych odrębnie jest niższy? Absolutnie nie! Standard oferowanych usług i wycieczek nie odbiega niczym od tych organizowanych przez biura podróży. Hotele, przeloty, wyżywienie czy nietuzinkowe miejsca do zwiedzania, to dokładnie te same produktu, tylko oferowane odrębnie. To jest właśnie cały urok organizowania indywidualnie wyjazdu. Bezpieczeństwo, wysoki standard, niższa cena w wielu wypadkach oraz samodzielna konstrukcja niezależna od biura podróży. Sam decydujesz w jakim terminie, w jakim standardzie i w jaki sposób spędzisz swoją podróż.